Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2014, 20:35   #8
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
[*]Ogólna ocena i refleksje z sesji.
W porządku, choć tego typu mechanika (moim zdaniem) nie jest zbyt dobra dla gier gracz kontra gracz. Jest zabawowa, ale jej zabawowość polega właśnie na tym, że niezależnie czy dobrze wyrzucę czy źle to i tak dobrze się bawię - w przypadku jednak, gdy pojawia się rywalizacja (a gracz kontra gracz to jest zawsze jakaś rywalizacja) irytuje, że "nieważne co piszę i tak kości decydują". W każdym razie z wyjątkiem powyższego to dobrze się bawiłem i sesja jak najbardziej na plus.
Cytat:
[*]Ogólna ocena pracy arbitra.
Fajnie, że zawsze byłeś. Mam nadzieję, że następną sesję w FAE poprowadzisz bez "gracz kontra gracz". Chętnie zagram.
Cytat:
[*]Największym atutem sesji było...
Klimat. Barwne postacie umiejętnie prowadzone przez graczy.
Cytat:
[*]Największą słabością sesji było...
Zbyt duża losowość o czym wyżej rozpisałem się.
Cytat:
[*]Odpisy były za często, za rzadko, w sam raz?
W sam raz.
Cytat:
[*]Mechanika wspierała kreatywną grę, czy granie na zasadzie "to ja go tnę"?
Początkowo kreatywną grę, później, gdy i tak każdy rzut mi zabierał kreatywną grę to powiedziałbym, że mechanika wspierała "to ja go tnę". Choć w sumie może i wciąż kreatywną, bo starałem się jak najwięcej komedii wpiąć spodziewając się negatywnych rzutów.
Cytat:
[*]Mechanika była zbyt skomplikowana, nie wiedziałem, co powinienem zrobić i dlaczego, czy też była zbyt prosta, wręcz prostacka i przez to było mało możliwości kombinowania?
Jakoś tak w połowie. Z pewnością nie nadawała się do gracz kontra gracz. Ewentualnie do mocno komediowego gracz kontra gracz gdzie nikomu nie zależy na wygranej i jest to umówione wcześniej
Cytat:
[*]Chętnie wypróbuję mechanikę FAE na swoich sesjach, polecę innym mechanikę FAE? Nigdy więcej?
Przypomina mi InSpectres tylko jest bardziej skomplikowana. Dałbym jej jeszcze jedną szansę, gdybyś prowadził grę bez gracz kontra gracz.
Cytat:
[*]Akcje wszystkich graczy były rozstrzygane sprawiedliwie i obiektywnie, czy też arbiter faworyzował niektórych graczy?
Ja to z faworyzowaniem niezauważyłem. Kości Shackletona niefaworyzowały odnośnie natomiast sceny opuszczenia karczmy przez Shackletona to moim zdaniem tam był błąd w odpisie MG i w ogóle nie widziałem fragmentu ze sznurówkami. Odpisałbym na niego, gdybym go widział. Wydaje mi się, ze zdecydowałbym tak samo jak dzemeuksis w tym przypadku.
Cytat:
[*]Ulubiony cytat z sesji.
Najbardziej zapamiętałem latającego czarodzieja i improwizowaną broń z żaka.
Cytat:
[*]Ogólna ocena raportu z sesji.
W porządku
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem