Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2014, 08:36   #97
Viviaen
 
Viviaen's Avatar
 
Reputacja: 1 Viviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Ferr-kon Zobacz post
Ja ufam, że każdą postać dałoby się przecisnąć, o ile po prostu byłaby fajna
Na Lolth... zrozumcie, że to nie jest ta sesja, w której liczy się kreatywność w doborze rasy/unikatowości historii. I nie chodzi o "przeciskanie" na siłę czegoś odjechanego tylko po to, żeby było odjechane. Wychodząc z takiego założenia może się okazać, że cała sesja będzie dla takiej postaci zmarnowana bo ani pozostali gracze nie będą zainteresowani utrzymywaniem z taką postacią kontaktów ani nie będzie się mogła przebić przez struktury własnego Domu/innego środowiska.
Dla przykładu: moja Naczelna Czarodziejka nie zainteresuje się krasnalem tylko dlatego, że jest to postać innego gracza. Chyba, że będzie specem od interesujących mnie tematów... w co wątpię.

To tylko przykład ale the point is... ja nie twierdzę, że nie da się realnie osadzić w Mieście jakichś mieszańców czy innych ras. Ale czy wtedy wystarczy gwiazdek, żeby ta postać coś znaczyła? To jest kontynuacja mocno charakterystycznej sesji, do której niniejszym macie okazję dołączyć. Może abi za duży nacisk położył na mechanikę w rekrutacji, może Podmrok za wiele możliwości oferuje... nie mam pojęcia z czego to wynika. Ale moja rada: zainwestujcie w sojuszników, tajemnice, mienie, wyższą pozycję... postać bez solidnych pleców długo sobie nie pożyje jeśli będzie zbyt potężna albo sobie specjalnie nie pogra, jeśli będzie zbyt udziwniona...

Ja nie twierdzę, że np. półogr nie jest fajny. Po prostu nie jest to postać do tej sesji i tyle
 
__________________
Jeśli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?
Albert Einstein
Viviaen jest offline