Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2014, 11:16   #100
Viviaen
 
Viviaen's Avatar
 
Reputacja: 1 Viviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie cośViviaen ma w sobie coś
Cóż... mam wrażenie, że

Cytat:
...to nie jest ta sesja, której szukacie...


A tak na poważnie...
Nigdy nie zdarzyło mi się zrobić postaci pod sesję za to wbrew sobie. Nie o to mi też chodziło. Myślę, że spokojnie można znaleźć złoty środek. Może po prostu źle zrozumiałam "przepychanie" postaci, zabrzmiało jakoś tak... siłowo. Nie twierdzę też, że gra się tylko po to, żeby było łatwo. Sesja jest elastyczna, chcesz mieć pod górkę, proszę bardzo. Chcesz mieć więcej zabawy, też dobrze.
Chodzi mi tylko o to, że wchodzicie do większej grupy graczy a sesja z założenia jest nastawiona na interakcję, o czym niekoniecznie decydują rzuty.

Ferr-kon, to, czy Twoja postać będzie barwna czy oklepana i nudna zależy głównie od tego, jak ją będziesz odgrywał. I naprawdę nie jest określana przez to, co wie. To, kim jest, ma kluczowe znaczenie. Rzuciłam garść rad płynących z doświadczenia po pierwszej części. Zrozumiałeś je nieco inaczej, niż miałam w zamiarze ale być może jest to wynik odrębnego spojrzenia na postać. Dla mnie mechanika mogłaby nie istnieć
 
__________________
Jeśli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?
Albert Einstein
Viviaen jest offline