Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2014, 15:54   #22
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pozwole sobie podwójnie zapostować.
Jako że w Skyrimie Bethesda doprowadziła do wybuchu Czerwonej Góry i niemal doszczętnie zniszczyła Vvanderfell, tak też będzie u Ciebie? Więc wielkie rody będą osłabione, a my będziemy się bawić na kontynentalnej części Morrowind, tak? W sumie na Vvanderfell z Czarnych Mokradeł daleko.
Tak ale są to wydarzenia sprzed dwóch er. Nie wiem jeszcze w jak złym stanie będzie Vvardenfell ale PG będą mogły pochodzić jedynie z kontynentalnej części Morrowind lub np. Skyrim (pamiętacie, że tam uciekła spora populacja, również część rodów), nie wiem jeszcze czy wszystkie klany będą dostępne jako, że niektóre mogły po prostu nie zdążyć uciec i wymarły dwie ery temu. Co do tego gdzie będziecie się bawić to stawiam na wschodnią część Cyrodill, południowe Skyrim, choć przygoda może zaprowadzić was aż na Wyspę Summerset pod sam nos Thalmory. Kto wie? Jeszcze piszę scenariusz. :P

Cytat:
Tak po ankiecie patrząc, to będzie dość duża sesja, pod względem graczy. Czy planujesz może dwie pół-sesje, w których gracze stoją odpowiednio po stronie stronnictw Dunmerów i Argonian?
Nie wiem, może jeśli gracze będą z dwóch naprawdę skrajnych biegunów to podzielę sesję na dwa tematy ale wolał bym tego uniknąć z powodów logistycznych. Z resztą i tak gracze z "drugiej strony" mogą zaglądać do postów pierwszych.
Konflikt dunmer-arognianie nie będzie tak ważnym wydarzeniem a jedynie tłem dla postaci, główny quest skupi się na konflikcie Dominium-Imperium i jego konsekwencjach dla Tamriel, którymi jednym z wielu jest atak argonian na resztki Morrowind. Ale też np. kilka smutnych wydarzeń w Skyrim czy Hammerfell. Przed rozpoczęciem sesji, najprawdopodobniej w rekrutacji pojawi się spory opis co, jak i dlaczego w całym Tamriel. Tak jak pisałem chciałbym zobaczyć postacie z każdej strony kontynentu i różnych zainteresowanych grup, nie tylko Dunmerów, Khajitów czy Argonian.

(Imperialny z Penitus Oculatus lub chociaż legionu był by ciekawym nabytkiem choć każda inna rasa też w tej grupie może być)

Możliwe również że pojawi się lista potrzebnych postaci, aby uniknąć 5 Mrocznych Elfów w sesji czy całej bandy magów z gildii.
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest teraz online