Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2007, 10:05   #20
Carnal Grief
Konto usunięte
 
Carnal Grief's Avatar
 
Reputacja: 1 Carnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputację
Chłopak uśmiechnął się szeroko.
- Gdyby Carrigan to słyszał pewnie miałbyś ciepło... Chociaż słowo "ciepło" bardziej pasuje do mnie niż do niego. - widząc że jego nowi znajmoi nie wiedza o czym mówi, rzucił. - Chodzi mi o moje "zdolności"... Ciskam ognistymi kulami na lewo i prawo, wywołuję gejzery ognia ale za cholerę nie potrafię tego kontrolować. Zwykle wyłazi to ze mnie jak się zdenerwuję...A zaczęłlo sie banalnie - pewnego dnia odkryłem że nie musze korzystać z kuchenki czy mikrofalówki żeby podgrzać sobie żarcie - uśmiechnął się. - Potem było coraz gorzej. Byłem kapitanem drużyny futbolowej w liceum i w jednym z meczów prawie spaliłem całe boisko...Wiecie, nie jest łatwo grać w futbol myślać non-stop o tym czy aby zaraz nie spalę któregoś z kolegów...To był znak że trzeba coś z tym zrobić...A miałem być sportowcem... - Seth zdał sobie sprawę że chyba zbytnio się rozgadał. - Dobra dosyć tego uzewnętrzniania, sorry ze musieliście tego słuchać. Dobrze, że nie słyszał tego Carrigan, pewnie by ze mnie drwił przez całe szkolenie - na twarzy nie było już śladu po dawnych wątpliwości. - A wy jaki macie "dar"? Powiedzcie coś o sobie, rodzinie...? - rzucił do Shawna i Jessiki.
 
Carnal Grief jest offline