Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2014, 16:38   #66
Gveir
Banned
 
Reputacja: 1 Gveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumny
Kiwam głową po raz kolejny. Torbę wrzucam na tylne siedzenie samochodu, a sam pakuje się za kierownice. Zadziwiające jak szybko po tak groźnym wypadku wróciłem do zdrowia. Może coś chcę, abym odkrył wszystkie karty zła, ujawniając ludziom ogromne pokłady krzywdy?
Zapinam pas i uruchamiam silnik.
- Ten dziadek. Wtedy, w tym mieście.. w czyśćcu, bo wiem, że to był czyściec
Popowy crap atakuje moje uszy. Natychmiast zmieniam stację na coś bliższego mojemu gustowi.
- No więc, ten dziadek pomógł mi. Rzucił się na demona, który mierzył do mnie z pistoletu. Po tym co wykrzyczał, wnioskuje, że i Ty go widziałeś.

Wyjeżdżam z miejsca parkingowego i włączam się do ruchu. Opuszczam nieco szybę, jest stosunkowo ciepło jak na tą porę roku.
- A o broń się nie martw. Wziąłem dla Ciebie Glocka 19. Zasilany najpopularniejszym nabojem 9x19 mm Parabellum. Leciutki, niezawodny. Mam jeszcze trochę pestek do tej klamki. Generalnie.. używałem jej przed wstąpieniem do NYPD. W sensie, była moją bronią osobistą. Potem przydzielono mi 21. Na mocniejszy nabój. Ale spokojnie - 9mm jest równie śmiertelne. Mój brat przeszkoli Cię o wiele lepiej niż ja
 
Gveir jest offline