Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2014, 16:39   #294
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Gdy popijawa się zakończyła, wszyscy poszli spać, nic nowego się nie wydarzyło, nie licząc porannego bólu głowy. Sao dąsała się przez cały dzień obrażona. Stanisław Radziwił został osaczony przez dziennikarzy i zmuszony do przeprowadzenia wywiady, a także otrzymał zaproszenie na przyjęcie do księcia Wokulskiego w sobotę. Dostał też pieniądze od mustanga na licytację. Spotkał się też z kathriną...
Vilmund, gdy pojechał do pracy, został przez Philipa Gargantosa armstronga zaproszony na herbatę. W salonie, który mógłby pomieścić całą wioskę nowickich czy rodziną osadę Vilmunda na Midgardczyka patrzyła kilka rzędów portretów Armstrongów.
- Uratowałeś moją córkę, a tego nie zapomnę ci nigdy. Jednak mam do ciebie pewną prośbę.... Widzisz, wizyta tego chłopca, Selima uświadomił mi jak bardzo się stęskniłem za szczebiotem dziatków... To , co teraz usłyszysz to wielka rodzinna tajemnica. Nie możesz o niej powiedzieć absolutnie nikomu - staną pod portretem niejakiego Rodryga Goliatha - - Większość ludzi myśli, że niedoczekałem się wnuków,, ale to nie prawda. Moja najjstarsza córeczka... O;ivier Armstrong piętnaście lat temu powiła córkę, kktórą oddała do adopcji... chciałbym cię prosić o pomoc w odnalezieniu jej

Nastał dzień aukcji...
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline