Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2014, 10:02   #5
Halfdan
 
Halfdan's Avatar
 
Reputacja: 1 Halfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skał
Hej
również jestem zainteresowany wzięciem udziału i dołączam się do pytań Ogryzka. Nie bardzo wiem w jakim klimacie ma być osadzona postać, nie wiem czy używać nawiązań do naszego rzeczywistego świata, czy samemu wszystko wymyślać, a jak już to w jakiej konwencji.
Shangri-la kojarzy mi się z wyprawą Anglików na przełomie XIX/XX wieku w Himalaje więc klimaty typu Indie/Nepal/Tybet. Zamieszczone zdjęcie oraz nazwy typu Kraj Nadziei, Piekielny Sen, Czerwony Smok kojarzą mi się z Chinami (ew Japonią) po tłumaczeniu z ideogramów chińskiego pisma.
Z kolei nazwisko Houghes to ewidentnie biały człowiek. Będzie to więc wyprawa osób z kultury europejskiej do Nepalu/Tybetu? dobrze to zrozumiałem?
 
Halfdan jest offline