Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2007, 21:12   #47
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
Gdy odpowiedź na jej pytanie była twierdząca przez chwilę patrzyła na Shado, po czym odchyliła sie do tyłu i parsknęła krótkim śmiechem.
- To było tak dokładne...- mruknęła do siebie, gdy skończyła sie śmiać. Wyprostowała sie i ponownie spojrzała na Shado - Miałam wizję! -- powiedziała z tak ogromną dumą jakby właśnie conajmniej odkryła nową galaktykę albo wynalazła 'lekarstwo na śmierć'. - Widziałam w niej jak atakuje cie taka kreatura!- wyjaśniła- Znalazłam Mistrza Balzaka i powiedziałam mu że jesteś w niebezpieczeństwie, więc szybko cie znaleźliśmy i jak już sam widziałeś pomogliśmy i zabraliśmy na statek!- odetchnęła ciężko i z impetem położyła sie na podłodze. - Zmęczyłam sie...- wymamrotała słabo, i ciężko było zrozumieć czy mówi o swoim gadaniu, walce, czy ogólnie całym dniu.
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline