Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2007, 16:53   #1
McQusownik
 
McQusownik's Avatar
 
Reputacja: 1 McQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetny
Post [autorskie]Oczy śmierci (.)(.)

Weszliście do niezbyt oświetlonej sali. Zobaczyliście duży stół z osmioma krzesłami. Przy każdym z nich stał kieliszek z winem. Na końcu stołu siedział schowany w cieniu mężczyzna . Bawił sie nożem wbijając i rysując coś w stole.

-Ach.... Jesteście... Witajcie moi drodzy... Pozwólcie, że sie przedstawie.... Jestem Slughorn.Proszę, usiądźcie...- powiedział bezbarwnym tonem. Wyciągną rękę w kierunku stołu w geście, który nakazywał usiąść..

Poczekał, aż wszyscy zasiądą na wyznaczonych dla siebie miejscach. Patrzył po wszystkich stosunkowo chłodnym wzrokiem spod kaptura, który zakrywał go tak, że nie było widać twarzy, gdyż była w cieniu. Na całe ciało narzucona była szaro-czarna peleryna.

-Bez zbędnych ogródek... Zapewne wiecie, że sprowadziłem was tu, gdyż wiem, że jesteście najodpowiedniejsi do mojego Imperium. Mam nadzieję, że dobrze walczycie, bo dla tych, którzy zechcą zostać w szeregach Imperium pierwsza misja nie będzie łatwym wyzwaniem...... Może sie przedstawicie i powiecie coś o sobie? Tak żebyście mogli się lepiej poznać..-

Po ostatnim zdaniu zdjął z głowy kaptur. Cała jego twarz , oprócz oczu była zasłonięta czarną maską. Na jego lewym oku widniała blizna, a na czole zawieszona była metalowa płytka z wyrytym znakiem zabójców. Włosy były trochę posklejane zakrzepłą krwią.
 
__________________
"Tha mind killer is back..."
McQusownik jest offline