Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2007, 23:02   #6
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Selin uwarznie zlustrowala zebranych przy stole. Zdziwilo ja troche to, iz wszyscy wydawali sie tak widocznie zdenerwowani. *Zachowoja sie jak na swym pierwszym spotkaniu z ukochana osoba*. Mysl ta sprawila, iz jej usta wygiely sie w zlosliwym usmiechu. Cisza w sali przedluzala sie coraz bardziej. *Pasuje i mnie zabrac glos*. Jak pomyslala tak i uczynila. Bynajmniej jednak nie zamierzala wstawac czy pochylac swa ksztaltna glowke w poklonie. Jakby nigdy nic bawila sie brzegiem kielicha zataczajac na nim, raz szybkie, raz wolne kregi.
- Zwa mnie Selin - Jej glos dzwiecznie poniosl sie po sali. Zamilkla na chwile, po czym zgrabnym ruchem odsunela kaptur, ktory dotad skutecznie uniemozliwial innym spojrzenie w jej twarz.
- A to kim jestem ........- Morderczy usmiech, ktory pojawil sie na jej pieknym obliczu zapewne niejednej osobie zmrozil krew w zylach nie pozostawiajac watpliwosci co do profesji, ktora sie parala.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]

Ostatnio edytowane przez Midnight : 10-03-2007 o 23:05.
Midnight jest offline