Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2014, 23:32   #2
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Niewysoka, ciemnoskóra dziewczyna z imponującym afro na głowie nieco wcześniej przybyła na miejsce spotkania, ale przysiadła z dala od knajpki.

Każdy z mijających ją ludzi wziąłby ją zapewne za jakąś fankę fitnessu, wracającą z treningu: wypchana sportowa torba, luźne spodnie od dresu i jaskrawe adidasy, a do tego obcisły, bardzo skromny top, odsłaniający ładnie wyrzeźbiony brzuch i umięśnione ramiona. Szczupłe palce ubrane w tandetne złote pierścionki (pasujące do równie bazarowych kolczyków i bransoletek) poruszały się w szybkim, zmiennym rytmie, kiedy na pozór znudzona dziewczyna dokładnie przyglądała się okolicy i klientom restauracji, leniwie żując gumę.

Dopiero kiedy wybił dokładny czas spotkania, zerwała się gwałtownie i szybkim krokiem pomaszerowała do stolika Tima, ciesząc się, że to już koniec bezproduktywnego czekania.

***

- Heeeej laski! Manuela, specjalistka od tego i owego, zwłaszcza szemranego. Świetnie, że was poznałam!!! - przedstawiła się entuzjastycznie z szerokim uśmiechem, wypluwając słowa z szybkością karabinu maszynowego. Jej angielski miał mocny akcent.
- To co, może zamówimy sobie któregoś z tych fikuśnych drinków z parasolką, papugą i całym tym szajsem, zanim przejdziemy do tych wszystkich nuuudnych cyferek i literek? - zaproponowała na wstępie. I nie czekając na odpowiedź, zawołała kelnera.

***

Kiedy w końcu z ust pośrednika padła suma kontraktu, ciemnoskóra aż gwizdnęła i z ekscytacji podskoczyła na krześle, przewracając wysoką szklankę ze swoim niedopitym drinkiem. Biała koszula i spodnie Tima ocalały tylko dlatego, że Manuela z iście nadludzką szybkością wyciągnęła dłoń i złapała szkło, zanim zdążyło narobić jakiś szkód. Uśmiechnęła się przepraszająco i z niewinną miną siorbnęła napój.
- Za taką kasę to mogę... hmm... wszystko mogę! - wykrzyknęła - Kochany jesteś, wiesz? - zwróciła się do pośrednika, posyłając mu buziaka - Dawaj więc to ustrojstwo i powiedz mi gdzie mam postawić palucha, żeby się wpisać do tej roboty już na amen. Nie ma co tracić czasu, nie dziewczyny...? Trzeba zapierdalać, bo i tak zawsze się jest spóźnionym, jak mawiał mój jeden taki kumpel z partyzantki... - podniosła oczy na pozostałą dwójkę, uznając najwidoczniej, że od razu jej przytakną.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 23-09-2014 o 00:53. Powód: orty i takie tam
Autumm jest offline