Wątek: Kim to jest?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2014, 07:52   #301
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację

- Rozumiem Twoje obawy, ale starszyzna nie wie niczego więcej co wiecie Wy. Wiesz znacznie więcej od nich, to Ty byłeś w lesie i Ty widziałeś to o czym nam opowiadałeś, starszyzna to ludzie starzy, którzy jeno wierzą, oni nie znają, żadnych magicznych sposobów aby zabić swego boga. Oni nawet nie wiedzą jak ich bóg wygląda, czym jest. Oni niczego nie wiedzą, to tylko naiwni niczym Greimold ludzie. To w Tobie i ludziach którzy byli wraz z Tobą w lesie kryje się odpowiedz jak zabić tę istotę. Opowiadałeś, że widziałeś walkę która rozgrywała się niegdyś, jeśli to prawda to musisz sobie przypomnieć jak walczyli przeciwnicy, może jest coś czego ona się boi. Wierz mi bracie teraz jesteśmy sami i starszyza w niczym nie pomoże, oni tak jak Greimold wierzą, że nie ma czemu się bać bo mam jakąś głupią obietnicę, że wszystko będzie dobrze, bo leśne duszki nam pomogą. Przepraszam Cię za moją porywczość, ale pragnę abyś to zrozumiał o czym Ci mówię.
 
Inferian jest offline