Wątek: Kim to jest?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2014, 13:51   #303
archiwumX
 
Reputacja: 1 archiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputację
Carl zrozumiał, że przez rozmowę z Rurikiem wiele nie zyska. Szybko się zastanowił co wie i co może powiedzieć Rurikowi.

Wiem tylko co widziałem w lesie i poprzedniej nocy. Dodać do tego można tylko Greimold może mieć Alivona w rodzinie, ale lepiej tego teraz Rurikowi lepiej nie mówić. Dalszych tropów należy szukać w historii Evrela i tragedii starego Fuchsdorfu.Samo to miejsce też warto przeszukać. Może uda się tam znaleźć lepszą broń? Aha trzeba też się zorientować gdzie łazi zjawa oraz przeszukać miejsca jej szczególnego zainteresowania, a także Czerwony Dom i dom Greimolda i jego największych popleczników. Trzeba sprawdzić Czerwony Dom i Greimolda, bo jeśli związek Greimolda i Alivona to prawda to koniecznie trzeba sprawdzić czy nie bruździ. Szkoda, że nie można przeszukać domu Greimolda.

Gdy to przemyślał powiedział-
Rozumiem twoją opinię, ale mam tylko luźne tropy, którymi nie powinienem ci teraz zawracać nimi głowy. Powiem ci tylko, że dwie rzeczy. W starym Fuchsdorfie mogą być bronie takie jak te miecze co znaleźliśmy w czarnej róży, więc proponuję przygotować na jutro ekspedycję z zadaniem przeszukania tego miejsca. Druga sprawa to, że przydałoby się ustalić, gdzie ta zjawa najwięcej się kręciła, bo to prawdopodobne cele ataku. Zatem proponuję zwołać kilku ludzi i kazać im szukać śladów, aby zrobić mapę tras wędrówek po wsi. W tym czasie ja z Ernstem będę zajęty przeszukiwaniem Czerwonego Domu i gdyby coś się działo to poślij tam gońca.
 
__________________
Szukam tajemnic i sekretów.
archiwumX jest offline