Wątek: Kim to jest?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2014, 23:09   #304
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
- He, co %#$@$ ?!? - zareagował Bjørg na potok słów Alivona
- Znaczy - zmienił ton głosu na delikatnie obrażony, gdyż był zbyt dumny aby przyznać się do tego że zrobił coś zle, ze reagował zdecydowanie zbyt gwałtownie i pod wpływem chwili.
- Ja działam tak jak moi bracia, rodziciele, dziadkowie, rodziciele moich dziadków, pradziadowie i rodzice moich pradziad (...) i pradziadowie moich pradziadów pradziadów pradziadów którzy wyznawali w zyciu kilka %$!# zasad. Ty złamałes dwie z ważniejszych, no $#!@%, okłamałeś mnie i masz związek z %$@% magią a magia od chaosu pochodzi, a chaos to najgorsze %#$@ %#$@ na tym całym %#$@# @$@ świecie. No to $!#$, czego oczekiwałeś? Ale dobra %#$$, niech $@#$%$ będzie, uznam że jesteś "tym dobrym".- zakończył swoje uzasadnienie i spojrzał na Alivona wzrokiem który kończył definitywnie dyskusje, widać było że lepszych przeprosin od barbarzyńcy żądać nie można, w geście pojednania wyciągnął ku niemu dłon, drugą wyciągając w tym czasie butelkę, lecz gdy tylko było widać szyjkę barbarzyńca zaciął się na chwilę nie wiedząc czy to napewno dobry pomysł. W jego oczach widac było dość skomplikowany proces mysłowy.

-A teraz gdy już wszystko miedzy nami jasne, powiedz jak mogę ci pomóc z tym "czymś". Co masz zamiar zrobić? "To" %#@$@ Hugona, Olafa i resztę wieśniaków, Gundram jest cały pokiereszowany więc jestem $@%$! delikatnie @#!#$ całą tą $#$!$ sytuacją. Właśnie Gundram, da się mu jakoś pomóc?

- A co do kamienia, Alivon powiedz Ty mi kolego co ten $#$ kamień takiego potrafi że każdy $!$#@ z tego przeklętego $#4#$! miasta chciał go dostać? Nawet jakiś %#$#! kowal! Hę? Co on cofa czas czy jak? Bierze się go w ręcę $!#@$@$ czary mary i wypowiada życzenie? Czy dodaje jak jakiego szczura do gara i wywar pędzi jako jaki bimber @$!@?
 
Dekline jest offline