Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2007, 13:51   #12
Baby Biatch
 
Baby Biatch's Avatar
 
Reputacja: 1 Baby Biatch nie jest za bardzo znany
Coco patrzy się prześwitującym spojrzeniem na Ralpha, a jej oczy świdrują go na wylot. Żyły na jej policzkach pulsują intensywnie, a źrenice zwęrzają się. Pot spływa po jej pomarszczonym czole, zatrzymując się dopiero na wygiętych, krzaczastych brwiach. Napięcie rośnie w skali logarytmicznej. Atmosfera w powietrzu wydaje się przytłaczająco gęsta, jakby ktoś podkręcił siłę grawitacji. Stres staje się nie do wytrzymanie, musi znaleźć gdzieś ujście.
- Pan wybaczy, środek na wzdęcia się skończył. Proszę wejść, proszę. Niech senior wejdzie i poszuka portfela gdziekolwiek go nie zostawił. Ja dzisiaj jestem taka podekscytowana. Doszedł do mnie nowy śpiewnik religijny „Pan Jezus już się zbliża – interpretacje kazańskie” z www .christ-bay. com . To ja lecę, buziaczki, buenas tardes, senior Morgan.
Mówiąc to, Coco śpiesznym krokiem zostawia Ralpha samego przy otwartych drzwiach. Mężczyźnie udaje się szybko przemknąć koło Keiry i Maximiliana, lekko zdziwionych jego obecnością. Pewnie szuka toalety, myślą oboje, pamiętając meksykańską fasolę Coco ze stypy Alexandry.
Ralph wpada do gabinetu Alexandry i podbiega do biurka. O dziwo szuflada jest otwarta, a w środku nie ma nic poza zdjęciem kobiety oprawionym w złotą ramkę. Ralph wściekle patrzy w oczy kobiety, które przed chwilą stały się dla niego najbardziej znienawidzonym widokiem na świecie. Nagle za biurkiem dostrzega wnuczkę Alexandry. Alexis jak gdyby nigdy nic siedzi sobie na podłodze i kredkami gryzmoli po jakiejś kartce. Po jakimś... liście!
Sara z impetem wpada do pokoju ogrodnika, który lekko skonsternowanym wzrokiem patrzy na nią, odkładając na bok swój ulubiony prenumerowany magazym „Silicon Blonde Naked Triplets in Hot Tubes” i uśmiecha się szelmowsko.
- No, no, no, pani opiekunka do dziecka. Wiedziałem, że łapczywie na mnie patrzysz, ale żeby tak wpadać tu ni stąd ni z owąd. Czy na tym świecie już w ogóle nie ma moralności? Co się podziało z cnotliwymi kobietami? Heh, takie czasy. Łóżko, kanapa, czy prysznic?
Sara jest oburzona słowami mężczyzny, ale ogrodnik wyrzucił 19 na k20 do testu umiejętności i ma +10 do Brutal Stupid Testosterone-filled Male Sexuality, więc kobieta jest równocześnie dziwnie nim zaintrygowana.
 
__________________
Wszyscy chcą Twojego szczęścia... nie daj go sobie zabrać! gg 5067429

Ostatnio edytowane przez Baby Biatch : 11-03-2007 o 21:01.
Baby Biatch jest offline