Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2014, 10:49   #19
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
- Nie straszyłem Tarr. Uświadomiłem tylko faktyczne zagrożenie. Jak widzę chłopi jak zwykle z jednej strony powiększają zagrożenie z drugiej strony je bagatelizują. Pewnie liczyć nie umieją zbyt dobrze i szybko. Ja tam lubię, jak się umawiam, otrzymywać zapłatę za swoją pracę. Skoro już idziesz do kapłanki wywiedz się na ile faktycznie możemy liczyć. Szacuję, iż około sto ogonów uda nam się zdobyć reszta pewnie ucieknie.

Przypił piwem Fili

- Tak, plemię może liczyć nawet czterysta - pięćset osobników. Osobiście jednak bym się tym nie martwił już teraz za bardzo. Coś musiało spowodować, że się tu pojawiły koboldy. Podejrzewam, iż mają w pobliżu jakieś jaskinie i na pewno są one połączone z podmrokiem. Myślę, iż jednak mamy do czynienia z mniejszym plemieniem, które musiało uciekać przed silniejszym zagrożeniem bliżej powierzchni. Cielaka unieść mogło około dziesięciu koboldów więc przy dwóch mamy już dwadzieścia osobników i dziesięć, dwadzieścia na ochronę czyli jak mówiłem między trzydziestoma a czterdziestoma osobnikami. Myślę, iż plemię, skoro zabrali tylko dwa cielaki będzie liczyło około stu osobników może trochę więcej. Co jednak dalej daje około tysiąc sztuk złota. - przemówił do towarzyszy.
- Będziemy walczyli w wąskich korytarzach na ich terenie, a lubią zastawiać pułapki o zasadzkach nie wspominając. Trzeba się wywiedzieć na ile mamy ryzykować, a tego dowiemy się tylko przepytując resztę świadków.

Wstał zbierając kulki ze stołu i wrzucając do sakiewki.

- Rardas ma rację. Na broni znam się najlepiej z grupy. Więc udam się do kowala.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 25-09-2014 o 11:04.
Cedryk jest offline