Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2014, 17:56   #12
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
- Aa... Pan Wielki Gnat W Spodniach i Groźna Mina? - dziewczyna roześmiała się - To może i lepiej, że z nami trzema nie leci. Mógłby nie dać rady... - poruszyła znacząca brwiami znad drinka - No to mamy kierowcę i twardą laskę. Dobry początek teamu - zagięła palce, odliczając na nich kolejne osoby - Ja jestem ta szybka. Włażę tam gdzie mnie nie chcą, znam się na wszystkich tych śmiesznych rzeczach, o których frajerzy mówią że są "bezpieczne i nie do ruszenia", trochę grzebię w sieci. I mam ucho uliczną śpiewkę. Pif-paf też umiem! - wyciągnęła palec w kierunku Tima i JP i zmrużyła oko. - Tratata! Nie żyjecie! - zaśmiała się głośno - W sumie potrafię tyle ile trzeba, żeby być dobrą "mrówą", nie? Tim jest od gadania...To jeszcze trzeba nam kogoś od walenia w ryj i robienia większego BUM! i możemy napadać na jakiś korporacyjny bank...
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 25-09-2014 o 17:59.
Autumm jest offline