Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2014, 16:51   #141
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Widok nieba nigdy wcześniej nie napawał Groduga taką radością. Żył! Nawet udało mu się zabić kilka stworów. To i wiele innych rzeczy sprawiło, że Khazada wcale nie rozzłościła horrendalna cena, jaką zażądali jego bracia w zamian za włócznię.

-Tę oto broń zdobyłem w walce z wrogami naszej rasy. Sam odniosłem przy tym nieliche obrażenia. - To mówiąc wskazał kciukiem na ranę, na głowię. - Nie mam nic przeciwko waszym opłatą. Jednak uważam, że śmierć kilku z istot, które odpowiadają za upadek Karak Azgal jest wystarczającą zapłatą z mej strony. - Mówiąc to, Grodug nie liczył na wiele, ot tak chciał spróbować ugodzić w honor strażników. Oczywiście w wypadku, gdyby tamci nie kupili jego krótkiego przemówienia, bez zbędnych ceregieli zapłaci.
 
Hazard jest offline