Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2014, 14:00   #150
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
-Nie nie dam rady już tego zjeść, to pachnie szczurem. - odsunął od siebie talerz z zupą, która miała tak wyjątkowo smakować.

Następnie zwrócił się do Reynevana:

-Widzisz jaki karczmarz, teraz mu nie zarzucę, że mnie oszukał, zamówiłem coś co będzie nadzwyczaj wyjątkowo smakowało, a on mi powiedział aby zamówił zupę jak to powiedział z szyszek, że czegoś takiego jeszcze nigdy na pewno nie jadłem, że jest tak wyjątkowa, co miałem zrobić, rzec muszę ciekaw byłem. Okazała się tak obrzydliwa, że niemal nie do zjedzenia, miał rację czegoś takiego w ustach jeszcze nigdy nie maiłem, a ten obrzydliwy smak należy także nazwać niezwykle wyjątkowym.

Po chwili się uspokoił i wrócił do tematu:

-Z chęcią bym dołączył, ale raz już zostałem wystawiony przez krasnoludy, a ino widzisz, że elfa we mnie nie ukryjesz - szepnął ciszej tak aby żaden z krasnoludów nie mógł usłyszeć. - muszę mieć jakąś pewność, chociaż by jakąś zaliczkę. Potrzebuję trochę pieniędzy aby kupić jakieś bandaże, może nawet kilka ziół, bo widzę, że mieliście niezłą przygodę. Czy coś znaleźliście i czy to wasz cały skład ? - nie bał się pytać elf, ale ciągle krzywił się na widok włosów
 
Inferian jest offline