Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2014, 19:02   #90
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Rachenys zabłysły oczy. Usta zadrrżały wściekle,, lecz zamiast cisnąć gulaszem, wylała go na podłogę
- Podajcie coś świerzego, na przykład... - rozejżała się i zobaczyła Smoka pod stołem. Podeszła i powiedziała na tyle głośno, żeby można było ja słyszeć w całej sali.
- Ten pies wyglÄ…da apetycznie. Podacie go pieczonego z rusztu
Sisi zatrzymała się niosąc kufle piwa - Nikt nie będzie piekł smoka - załkała. Tylko tego trzeba było rachenys. Popatrzyła na dziewczynę uśmiechając się od ucha do ucha
- Masz rację, nie powinno się go piec. Psa trzeba powiesić na sznurze i żywego co kilka godziń okładać aby mięso skrószało. Pyke, daj mi pałkę - Jeden z dryblasów zaśmiał się i rzucił kij. Sisi odłożyła kufle, wyjęła psa i wybiegła na podwórze. Aerion wstał i położył siostrze dłoń na ramieniu
- Nys, skończ już
- Ja jeszcze nie zaczęłam
W końcu jednak stary lord westchnął i rzekł
- Moja córka z radością zje rzepy pieczonej, w końcu jest zdrowa, a przez najbliższy miesiąc zdąży poznać wszystkie barwy tutejszej kuchni
Tymczasem hope zacisnęła zęby najwyraźniej podjąwszy decyzję.
- Pan Eryk powinien zobaczyć chyba naszą kuchnię
Zaprowadziła go do kuchni... gdzie jego oczom ukazał się trol nad kotłem, gnol uwalony w mące i goblin naciskający na miechy ciężarem swego ciała
- Potrzebujemy twojej i Elphiry pomocy w odnalezieniu klucza do biblioteki mego ojca -

Tymczasem Jun naciągnął kaptur. Na mgnienie oka jego oblicze stało się lisie. Potem zdjał kaptur i uścisnął Airyda jak dawno nie widzianego przyjaciela.
- Choć do mego Dojo. Poznasz sekrety Kitsune
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline