Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2014, 20:46   #61
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
-Byłem zwykłym mieszkańcem Martwych Wrót. Któregoś dnia wracałem z pracy po zmroku. W ciemnej uliczce zostałem napadnięty i zabity. Ktoś obciął moją głowę i przyniósł ją tutaj. - Wytłumaczył duch. -Panem tego miejsca jest przerażająca istota. Powiedziałbym,że jest to człowiek, ale mam wątpliwości co do jego człowieczeństwa. Wygląda jakby był martwy od bardzo dawna, ale jednak chodzi, mówi i pracuje, jak każdy z nas. Jego twarz jest zeschnięta i do połowy zgniła. Płaty mięsa wiszą z jego ramion i pleców. W jego oczach widać tylko czarną pustkę. Widziałem wiele przerażających rzeczy. Widziałem zmarłych, którzy słuchali jego woli. - Opowiadał duch. -On mnie tu uwięził. W tym znaku.
 
Mortarel jest offline