Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2014, 21:23   #91
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Gdy usłyszał słowa kobiety na temat psa, którego właśnie pocieszał aż zatrząsł się ze złości. Gdyby powiedział to któreś z jej męskich towarzyszy natychmiast dostałby po gębie jednakże ojciec wpoił mu, że kobietę wolno uderzyć wtedy, gdy atakuje ciebie lub jest wojowniczką. Na szczęście rodziciel tej zołzy w porę ukrócił jej mordercze zapędy

Zwrócił się wiec do Srebrnowłosego możnowładcy

- Wielce Szanowny Panie moi towarzyszę broni wielokrotnie powtarzali mi, że ludzie z warstw wyższych z przyrodzenia są lepiej ułożeni i kulturalni. Radziłbym z najszczerszego serca, aby nauczył Pan swoją lekkomyślną latorośl, aby powściągnęła swój języki odpuściła swoje żarty w wyjątkowo złym guście, bo nie każdy jest tak cierpliwy i gościnny jak dobrzy ludzie z tego dworku i kiedyś ktoś może stracić cierpliwość i nie pomoże Panience wtedy ani płeć, ani pozycja społeczna ani jakże miło wyglądająca eskorta. Oczywiście to tylko przyjazna rada - Na szczęście Hope zaciągnęła go do kuchni widok znajdującej się tam menażerii istot zupełnie rozbroił młodego paladyna.

Po chwilowym szoku spytał -Jak rozumiem podążacie Ścieżką Sarenrae i nikogo nie krzywdzicie, jeżeli nie jest to konieczne?

- Zazwyczaj nie... Wiesz Ghgry czasem komuś najedzie na stopy... A wawik ma pchły

- Sam jestem synem prostytutki i najemnika, który przelał wiele krwi jednakże zostałem świętym wojownikiem, aby pomagać uciśnionym w walce z niesprawiedliwością świata. Dlategóź Święcie wierze, że o dobru naszych dusz świadczą czyny, które możemy wybierać a na to, kim byli twoi rodzice nie masz wpływu żadnego. Niesprawiedliwym jest, że wielu osądziłoby was po wyglądzie zewnętrznym Wierze, że Iomedae przywiodła mnie w to miejsce, aby tą niesprawiedliwość naprostować, więc postaram się wam pomóc ze wszystkich sił gdyż niesprawiedliwość, jakiej doznajecie z rąk tutejszych jest widoczna nawet dla tak prostego człeka jak ja - Wygłosił z egzaltacją.
 
Brilchan jest offline