Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2014, 12:52   #139
Mr Miracle
 
Mr Miracle's Avatar
 
Reputacja: 1 Mr Miracle nie jest za bardzo znany
Rekrutacja do trwającej kampani: Jadeitowy Regent Pathfinder RPG

REKRUTACJA ZAMKNIĘTA
1.Komunikator:
Skype

System:
Pathfinder RPG z wszystkimi suplementami od paizo. 3PP dopuszczam tylko w formie potworów.
Zezwalam na psionikę w drodze wyjątku, ale prosze by gracz uprzednio ze mną porozmawiał gdyż mój brak doświadczenia z nią może wpłynąć na poziom zabawy i chciałbym uzyskać jego pomoc by temu zaradzić.


Obecna ilość graczy:
Obecnie mam 3 graczy. Sam mam 13 lat doświadczenia z rpg i próbowałem chleba z niejednego pieca choć długie lochy irytują mnie.

Kogo szukam:
Szukam 1 gracza aby dołączył do naszej trwającej już dość długo kampani Jadeitowy Regent która jest na schyłku 3 przygody i jest to narazie najlepszy czas na dołączenie jeśli nie ostatni dzwonek. Niestety przygoda wymaga postaci na 7 poziomie a co za tym idzie odrobinę doświadczenia jeśli chodzi o strategie i niewielkiego obeznania z mechaniką 3 edycji D&D lub nawet lepiej Pathfindera

Dodatkowe informacje:
Do gry używam programu TTOPRPG , który przyspiesza walki i ułatwia ogarnięcie złożonej mechaniki systemu tak długo jak jest co jakiś czas uaktualniany przeze mnie lub gracza. Obecnie z racji przygotowań do 3 przygody mamy przerwe w grze bym mogł osobiście przeprowadzić remont generalny i wpisać reszte przygody więc nowy gracz będzie mieć swoją postać od stóp do głów wypisaną w programie. Z czasem jednak będzie wymagane by sam nauczył się modyfikować ją w czym chętnie pomogę.

Kontakt:
Prosze wysłać PM i prześle swój kontakt gg lub skype. Wszystko mi pasuje.

REKRUTACJA ZAMKNIĘTA
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 12-10-2014 o 09:22.
Mr Miracle jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem