Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2014, 20:38   #187
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Dzięki, chodzi mi o scenariusz, z którego korzystałem opierając się w działaniach, nie wszystko było tak samo, ale trzymałem się historii, musiałem zamieścić zmiany aby pasowało jako kontynuacja.

Cytat:
- jak to sie stalo ze ta dwojka sobie wyszla? w sensie po co? Bo nie ogarnalem.
Carl i Ernst wyszli bo Carl postanowił powiadomić Ernsta i zobaczyłem, że długo nie pisze więc napisałem pw. i dostałem wiadomość, że chce z Carlem iść do lasu, co dało mi że wychodzą z miasta, a w fabule było zapisane, że ludzie, którzy opuścili miasto właśnie przed atakiem przeżyją, bo będą już za cierniami.

Cytat:
- czy Avilon tez zginal? W sensie czy widzielismy jego smierc?
Nikt nie widział gdzie się ulotnił, gdy tylko szliście w stronę Rurika itp.

Cytat:
- jak czytalem to plaszcz sie troche uszkodzil ale to chyba niejednosznaczne z tym ze zostal calkowicie zniszczony? Wiec plaszcz w sumie nie dawal zadnej obrony?
Płaszcz działał tylko gdy był nienaruszony i bronił tylko przed obiektami pasywnymi, jak stojące ciernie, że dało się przez nie przejść.

Cytat:
A tak w ogole to juz sie przywiazalem do tej postaci. Smieszne ze bohater ktory z zalozenia mial zejsc z tego swiata juz na poczatku pierwszej sesji ( mg- pamietasz?) zaszedl tak daleko i z taki wkladem w sesje
Dokładnie pamiętam, ja też go polubiłem, zawsze robił mi na przekór szkoda mi było, wszystkich którzy polegli, ale trzymałem się założenia scenariusza.

Cytat:
Dziekuje wszystkim, moze bedzie dane znow, w jakkejs innej sesji spotkac sie z barbarzynca z norski
Może w przyszłości wymyślę coś dla niego już sam, nie bazując na schematach , ale nie wiem jeszcze niczego.

Cytat:
BTW: MG, mowisz ze juz raz ta sesja byla na lastinn? Znaczy kojarze wstep ale tak sie zastanawiam czy to byl jakis schemat z ktorego korzystales czy chodzi ci o tytul?
Z tego co się zorientowałem to myślę, że sesja była prowadzona na tym samym scenariuszu co ta (bez wcześniejszego scenariusza kto jest kim?) i w niej grał Kerm, ale widziałem, że wiele rzeczy przebiegało inaczej, i dzięki temu wielkie utrudnienie, no i sesja dobrnęła tylko do momentu wejścia w serce lasu, czyli gdzieś połowy.
LINK (Warhammer: Wybraniec [SW])


Jeszcze raz dzięki za grę i pozdrawiam.
Miłego czasu na Lastinn
 
Inferian jest offline