Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2014, 16:42   #94
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Rachenys rzuciła Erykowi spojrzenie na jakie zasługiwało dziecko, ale posłuchała ojca.

Gobilinowi oklapły uszy...
- Ale nie będzie zabawy w morduj goblina? Bardzo jej nielubię
Wawik obrócił się na plecy mało nie wkładając głowy w ciasto.
- Sama nie wiem. Ojciec zaginął w Dreadwood, ponoć przy zawale szybu kopalnianego, ale nigdy nie dostarczono ciała. Nawet bez lorda Gerego i tak musiałabym kiedyś odzyskać ten klucz. Pewnie miał go przy sobie. Proszę, pomóżcie? - rzekła Raimiel błagalnie patrząc na dwókjkę.

Tymczasem Jun zrobił wielkie oczy słysząc słowa Airyda
- Że jak? Jakie ordery? Nie chcesz poznać tajemnic rasy starszej niż ludzkość - był w ciężkim szoku.
- Nie bój żaby, Jun woli dziewczyny, choć ma kiepski gust - obok Airyda stanęła elfka o dziwnej szarej skórze i Varisiańskich kolczykach
- Czejść, jestem Raimiel. Wyglądasz na kogoś mniej sztywnego niż Ser Prosty Typowy i Elphi, choć jej wybaczam, bo ładna laska jest. Grasz w karty? Pijesz? Zostaniesz tu na trochę
Jun poszedł nieco podłamany.
Noc minęła spokojnie, choć doszło do scysji między Hope i nys. Dhampirka w końcu spoliczkowałała Szlachciankę. Potem Elphi dowiedziała się, że Fioletowooka kazała sobie na noc przyprowadzić "Dużego zielonego lub małą debilkę"
Rano okazało się, źe Grimbak opuścił tawernę. W jadalni dla personelu zobaczyła, że Wawik, Sisi i Smok wyglądają jak jeżozwierze.
- Skąd miałam wiedzieć, że trzeba tylko trzy krople? - załkała wilkołacKa
- Z ulotki - odparła Ferro
Rano Aerion ćwiczył na podwórzu, Gery czytał. Rachenys przyprowadziła swego puplka. Ponad dwumetrowego stwora podobnego do unoszącego się w powietrzu węża lub węgorza, o mostrualnych zębach. Zbrojni spali.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline