Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2014, 22:14   #96
Rodryg
 
Reputacja: 1 Rodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputację
- Mogłaś tak od razu leprze to niż szukanie po omacku tylko myślałam ze jak był zawał to porzucili tą kopalnię...
- Raczej odkopują na nowo. Dhoug kocha złoto.
- Kim jest Dhouga ?
- Jeden z pierwszych górników, co tu przybyli. Ma dwie kopalnie i lekką obsesję.
- To wpierw nam wyjaśnij u kogo można było by dostać tą mapę i nie wzbudzić podejrzeń ...
- Pewnie od rywali Salingrera lub górników. Wowsen, gnomi właściciel burdelu jest jego rywalem. Jest tam też świątynia Desny i ukryta Calistry. Dhough mógłby wam pomóc.
- No teraz już gadasz z sensem od tego powinnaś zacząć przedyskutujmy co i jak stoi to może dojdziemy do jakiegoś sensownego planu.


Eryk zasłuchał się w rozmowę dwóch kobiet dopiero po jakimś czasie zorientował się co oferowała Karczmarka - Panienko Hope moim obowiązkiem jest pomaganie potrzebującym a wy tej pomocy potrzebujecie dopóki będę was wspomagał prosiłbym jedynie o wikt i opierunek nie musicie mi nic płacić. A z chęcią pomogę przy jakiś pracach w obejściu jeżeli akurat będę pod ręką bo ciężka praca pomaga zachować skromność.

Elphia popatrzyła się na paladyna po czym dodała:
- Teoretycznie nie pogardziła bym pieniędzmi bo u mnie kiesa pustawa choć w obecnej sytuacji i tak zapewne prędzej czy później by wróciły do ciebie. No i było by trochę nie na miejscu mieszkać tu i jeszcze brać kasę choć może się przydać w przyszłości, ale o tym to można dopiero mówić po fakcie. Więc wpierw podsumujmy co wiemy i zaplanujmy coś konkretniejszego...

Planowanie jednak nie poszło im po myśli być może z powodu późnej pory bądź też wyczerpania po wcześniejszej dyskusji więc przesunęli to na poranek. Elhpira zaś naprawdę potrzebowała długiej i przyjemnej kąpieli zwłaszcza po atrakcjach dzisiejszego dnia nie wspominając o tym co może ją spotkać nazajutrz.
 
Rodryg jest offline