Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2014, 11:05   #61
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
- Węgielek to co innego! Znamy sie od małego, a on gdy go spotkałam po raz pierwszy uraował mi zycie! - oburzyła się wróżka. - A co do łuku wychoduję sobie nowy! Tylko musze poczekać do jutra
Alma podparła sie pod boki z naburmuszoną miną. Mała miała charakterek, to fakt.
- Wracając do Hero, fakt nie wiem jka się będzie trzymał po tak długim czasie, ale wierzę że jesli bedzie trzeba stanie z nami do walki. Nie bez przyczyny chronił Dolinę od tylu lat. A co do mojej magi, jeszcze się nie zdarzyło by inny mag mroku mógł zapanować nad innym tylko dla tego, że ich moc pochodzi z tego samego źródła. Jak by to wyjaśnić... czy inny ptak potrafi zabrać wiatr drugiemu, tylko dlatego że lepiej lata?
- Myśałem o zostaniu potetom? - zakpiła Alma. - A przerpaszam bard to taka uboga wiersja poety
Tadem westchnął głęoko.
- Jest urocza, nieprawdaż? Najlepszą rzeczą jaką możemy teraz zrobić i zrobic ognisko i zjeśc coś solidnego - mag złapał wodze koni i zaczał porwadzić je do ruin stajni. Kilka boksów jeszcze nadawało się do użytku.
- A tak poza tematem, co to jest Western? I co ma wspólnego z odziałami konnymi? - spytał nagle Tadem.
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline