Wątek: Tacy jak ty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2007, 22:01   #511
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Avalanche; powoli popadasz w panikę. Nic dziwnego. Nie umiesz pływać, a do sufitu zostało już... niecałe 2 metry. Rozwiązywanie łamigłówek nie jest twoją mocną stroną, więc bez zastanowienia rzucasz rozwiązanie. Źle, niestety ;3 Desperacko próbujesz wygiąć mieczem ‘oczka’ grubej kraty. Niebezpieczne to, gdyż twój miecz może nie wytrzymać tej próby... Zdajesz sobie z tego sprawę, ale wciąż próbujesz. Zgrzyt. Chrupnęło. Na szczęście krata, nie miecz. Pękła nieco z prawej strony. Udało ci się po wielu trudach wyłamać kilka „prętów”, przez co z 2 „oczek” kraty powstało jedno, o wymiarach 50 cm szerokości na metr wysokości. Chyba... żadne z was poza Tari się tym nie przeciśnie. Trzeba łupać dalej

Astral, według swych wcześniejszych deklaracji, wspomaga rycerza w niszczeniu kraty. Jego pazury jako tako piłują i kruszą zardzewiały metal, ale Avalanchowi idzie to lepiej.

Tari; czujesz się na siłach i nadal chcesz nurkować by wciskać odpowiednie kamyki. Szkielet Vriessa nie kwapi się zresztą do nurkowania. Usadowił się obok swego pana. „Nowa” elfka zdaje się być załamana całą sprawa z kratą i w ciszy sobie kontempluje.

2 metry do sufitu. Robi się nieprzyjemnie. Macie mało czasu i wiecie o tym. Niedługo woda zaleje jaskinię i jedynym ratunkiem będzie zdaje się żebranie o pomoc do waszego znajomego demona, który podejrzanie milczy od pewnego czasu...
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline