Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2014, 20:24   #175
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Elf w tej grupie czuł się jak piąte koło u wozu, ale nie przeszkadzało mu to zbytnio, zawsze tak było. Jedynym słuchającym był Reinmar, być może przyczyna była jedna, że był człowiekiem, ale za to Helmut trzymał się na uboczu. "Cichy, pewnie w podziemiach taki nie jest" - pomyślał spoglądając na niego

- Skąd mam zniżkę pytasz. - elf lekko przesunął się bliżej, tak aby nie wszyscy słyszeli to co chce powiedzieć - jestem przecież akolitą, a to dość społeczna profesja tak więc jestem członkiem większego zgrupowania, co ma swoje zalety i wady. - powiedział uśmiechając się, a w dłoni przewracając zielony koralik, który znalazł po drodze. - co do trucizny to jak szliśmy znalazłem porcję na szczura, pewnie na niewiele się zda, ale pomyślałem, że mogę o tym wspomnieć. Tędy w ciągu dnia przechadza się wielu to i każdy z nich coś może zgubić, ja już na wejście do podziemi prawie znalazłem. - powiedział ucieszony.
 
Inferian jest offline