Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2014, 13:16   #25
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Dałem radę coś skrobnąć przed urlopem. Do 21 października będę na urlopie więc może się okazać, że na forum zajrzę raz w tygodniu. Wtedy jeśli nie będę miał czasu napisać posta to skrobnę krótką notkę w komentarzach.

Co do postanowień mojej postaci, to przede wszystkim chce złapać zabójczynię żywcem i będzie w zaparte namawiał na jej przesłuchanie z torturami. Gdyby doszło do konfrontacji z zabójczynią to w walce Richard chciałby ją przede wszystkim unieruchomić, czyli będzie blokował, unikał i wyprowadzał kontry po nogach, rękach i różnych ścięgnach. W przypadku zagrożenia życia kogoś ze swojej załogi postawi życie swoich ludzi ponad hanzytkę i ją zabije (jeśli będzie miał okazję). W przypadku zagrożenia życia kapitana korsarzy również zabiję hanzytkę. Jeśli będzie chodziło o kogoś z korsarzy, cóż chciałbym przesłuchać hanzytkę.

Po tych deklaracjach to nawet można moją postać znpcować na najbliższy tydzień:P


Edit: Czy mogę przyjąć, że wciągneliśmy tę kobietę bez oporów na pokład sterowca?
 

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 09-10-2014 o 21:29. Powód: Nie chcę wrzucać nowego posta pod postem
Mi Raaz jest offline