Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2014, 14:36   #98
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Wawik zaczął się śmiać i skrzypieć słysząc słowa Elphiry

Zaraz po śniadaniu Hope wezwała Elirica, Elphirę i Airyda, choć to ostatnie było dziwne.
- Udało mi się ustalić z map, że kopalnia znajduje się na północ od miasta, prawie w górach. Dhoug nie jest człowiekiem złym, ale ma obsesję na punkcie złota, jak wszyscy tam. Nilah jest kapłanem Serenae, ale jego przybytek ofiarowuje pomoc tym, którzy nie chcą skorzystać z pomocy świątyń Lamahutu, Nogrobera i Urgathoi., Ponoć Połelf Lariam jest kapłanem Calesti, ale nie wolno mu tam oficjalnie występować - Wyjeęł z niewielkiej szafki cztery buteleczki, zwój i różdżkę - To eliksiry leczące, zwój sprawiający, że przez chwilę ktoś zostanie twoim przyjacielem i różdżka miotająca dziennie trzy razy magiczne pociski. I rozmawiałam z lordem Gerym, zaoferował wam pomoc, tylko że... - Elphira poczuła jak coś obślizgłego ociera się o jej kark, a na rycerza ramieniu Rachenys położyła dłoń
- To będzie bardzo inspirująca wyprawa - rzekła Nys trzymając się pod bok i uśmiechając się słodko
- Nie zapominaj córuś, że na tej wyprawie masz się słuchać ser Eryka - rzekł lord Gery znad książek
- Oczywiście tatko - powiedziała wbijając palce w ramię paladyna
- A pan panie Airydzie zgodzi się pomóc szukać klucza mojego ojca za 100 sztuk złota?
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline