Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2007, 08:24   #22
grik
 
Reputacja: 1 grik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemu
Szrlej może się wstrzymaj trochę, bo to może być naprawdę ciekawa sesja, ale trzeba ją trochę ułożyć.

Yaneks zgadzam się z Szarlejem, że to, że prowadzisz sesję oraz jedną z postaci w tym wypadku nie jest najlepszym rozwiązaniem. Tym bardziej, że jest to dość ważna postać w całej sesji (takie mam wrażenie). Moim zdaniem postać prowadzona przez MG powinna raczej być trochę z tyłu. Dlaczego? Ponieważ mam wrażenie, że to, że jesteś autorem sesji ma pewien wpływ na nią. Chyba powinieneś bardziej się skupić na prowadzeniu sesji.

A w temacie Orków. Nie jestem może znawcą pancerzy, ale zastanawia mnie, w jaki sposób Ork zdobył zbroję płytową? Czy (że tak to nazwę), oni (Orkowie) znają taką technologię? Bo chyba nie wykonał mu tego na zamówienie jakiś znajomy krasnolud. Zawsze mi się wydawało, że Ork raczej będzie nosił (o ile w ogóle będzie) jakieś stare żelastwo (cyt. z Warhammer Podręcznik Gracza "...czarne Orki ubierają się w brudne i podarte skóry, bądź noszą części pancerza zdobyte na polach bitewnych. Hełmy mają tylko ci, którzy potrafią je zdobyć (i utrzymać)...").


Szarlej tak na marginesie to gdzie mieszkasz w Koszalinie, bo też stamtąd jestem. We Wrocku tylko studiuję. Miło spotkać na forum kogoś z rodzinnego miasta
 
__________________
"Angels Banished from heaven have no choice but to become demons"

Ostatnio edytowane przez grik : 12-03-2007 o 08:26.
grik jest offline