Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2014, 17:01   #32
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
- Ja nie mam jakiś planów - Manuela rozejrzała się po reszcie grupy - W sumie jeden telefon i jestem gotowa, wszystko mam tu - poklepała się po torbie - To co, może jak mamy trochę czasu to walniemy jakąś honorową rundkę po knajpach, żeby uczcić te przyjemne wakacje i jakoś się poznać...mniej oficjalnie? - uśmiechnęła się ciepło do Alkera - Gdzie i kiedy mamy przesiadkę na statek? Skoro mamy "nietykalny" bagaż, to można zabrać by coś dodatkowego na handel i zwrot z inwestycji... - dopytała się jeszcze, stukając się wymownym gestem w skrzydełko nosa.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 03-10-2014 o 19:45.
Autumm jest offline