Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2014, 19:19   #35
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
Wychodząc z hotelu JP włożyła na nos słoneczne okulary z filtrem. Meksykańskie słońce prażyło coraz mocniej, a po zimowej, szaroburej aurze NYC, po prostu oślepiało swoim blaskiem. Słysząc słowa Manueli przyjrzała się kobiecie uważniej. Coraz bardziej stawało się widoczne, że będą z nią kłopoty. Uwagi Judy nie umknęło także spojrzenie, które rzuciła w kierunku Timmoty'ego.
Przez głowę przemknęły jej dwie refleksje. Pierwsza, to ile w tym zachowaniu czarnoskórej, było autentycznego zainteresowania detektywem, a ile wynikającego z jej charakteru pragnienia rywalizacji? Druga, oscylowała koło dywagacji czy czasami bierność nie bywa lepsza od nadpobudliwości.
Na razie dziewczyna nie miała zamiaru zawracać sobie tym głowy. Nie miała też najmniejszej ochoty na slalom po barach przed godziną trzynastą. Zupełnie jej to nie interesowało, a jako alternatywę miała coś naprawdę interesującego.
- Ja osobiście dziękuje za zaproszenie. - Uśmiechnęła się słodko do Manueli. - Mam już inne plany na te kilka godzin do odlotu. Skoro nie musimy od razu zbierać się na lotnisko wybiorę się na PAACE Automechanika, jedne z najważniejszych targów samochodowych w Ameryce środkowej. Będzie tam wystawianych kilka nowości, które mam ochotę obejrzeć. - Wyjaśniła tym, którym nazwa nic nie mówiła, a podejrzewała, że w tym otoczeniu była to większość.
 
Eleanor jest offline