Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2014, 14:10   #45
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
- Ale to ciekawe! - Manuela zamrugała ciemnymi oczkami i chwyciła Paulę za rękę - I tak mamy mnóstwo czasu, więc możesz mi opowiedzieć o Waszej poprzedniej misji...To będzie na pewno świetne! - zapewniła -To co robię w tym życiu jest okropnie nudne... Max - zastanowiła się nad słowem, które dobrze oddawałoby jej stosunek do starego ochlaptusa - ...coś jakby mój opiekun... stara się mnie trzymać z dala od kłopotów...pffff....same zwykłe sprawy. Jakaś ochrona, zabezpieczenia...nudy, nudy, nudy! Bez porównania z tym, co robiłam wcześniej! A Wy pewnie się wtedy nieźle bawiłyście! Opowiadaj! - zażądała, utkwiwszy w brunetce zafascynowane spojrzenie.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 05-10-2014 o 17:27.
Autumm jest offline