Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2014, 18:51   #62
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
-Aha, źle cię zrozumiałem- odrzekł bohater wróżce błyskawicznie przeanalizował jeszcze raz jej słowa

- Zaraz, zaraz to żeby osiągnąć pełen potencjał swoich mocy musisz zrzec się swojej indywidualności i połączyć się z jakąś kolektywną świadomością? Brrrr, straszny los. Sam bym nie wytrzymał czegoś takiego dłużej niż kilka lat potem znalazłbym jakiś sposób żeby się wydostać na wolność. Współczuje ci takiej przyszłości - Powiedział ze szczerym smutkiem.

- Rozumiem, to w takim razie dobrze się złożyło że zasypaliśmy tą studnie po tym jak z niej zaczerpnąłeś twoja moc będzie nie zagrożona. Plan mi się podoba, od siebie tylko dołożę że z rana pobiegnę do Miasta Wody i spytam Boginie czy nie mogła by nam jakoś pomóc. Może da mi trochę święconej wody która mogła by wzmocnić umęczonego Herosa albo zaszkodzić Nemezisowi ? Może chociaż pożyczy tego trójzębu czy nawet błogosławi w naszej sytuacji wszystko się przyda a z moją prędkością będę tam i z powrotem zanim skończycie przygotowania do wyprawy.


Flash znów skorzystał ze swych mocy żeby w expresowym tempie rozpalić ognisko po czym zdjął kostium postanowiwszy że dzisiaj zamiast nosić go na noc po porostu się nim przykryje a jutro wypierze go i wysuszy przy okazji wizyty w świątyni wody. Koniec końców mieli się skradać a czerwony strój zaczynał już nieźle zajeżdżać zapachem zjełczałego potu po kilku dniach intensywnego używania.


- Widzisz kraj z którego pochodzę nazwa się Stanami Zjednoczonymi Ameryki u początków swojego istnienia dzielni pionierzy odkrywali dzikie tereny prerii na cześć ich bohaterstwa opowiadamy sobie historie zwane westernami.... - Barry pokrótce opowiedział im czym był dziki zachód, czym są filmy następnie opowiedział im kilka zasad wiążących się z Westernami (białe i czarne kapelusze, rewolwery, pojedynki w południe, szeryfowie, Indianie itp. ) po czym opowiedział im fabułę "The good the bad and the ugly" swojego ulubionego filmu tego typu.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 15-10-2014 o 00:41.
Brilchan jest offline