Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2014, 11:29   #475
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Czy mamy jakąś mechanikę (oficjalną lub wymyśloną na szybkości) wytrącania broni? Bo mnie korci.
No i oczywiście przypominam, że Hargrom używa tarczy firmy "Darmowe parowanie w każdej rundzie sp. z o.o.". Tak dla pewności, bo nie wiem, czy testowałeś w tej rundzie i się nie udało, czy zapomniałeś.
Aha, jeszcze jedno, bo wiecznie zapominam: mogę sobie dopisać hełm do ekwipunku? W końcu od czegoś się przydomek Hargroma wziął. Oczywiście po tej walce, żeby mi się tak nie materializował nagle.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline