Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2014, 11:38   #34
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie



Cytat:
Z Orb Nindel Kyor'le, Doktryny Selvetarma

1. Dyscyplina prowadzi do Zwycięstwa;
2. Zwycięstwo w Wojnie daje Nieśmiertelność;
3. Nieśmiertelność jest darem Chaosu;
4. W zamian Chaos żąda Krwi;
5. Przeto Krew musi zostać przelana;
6. A zatem Wieczne Życie wymaga Wiecznej Wojny;
7. A Wieczna Wojna wymaga Wiecznej Dyscypliny;
8. Chaos zawsze otrzyma Krew: swych Wrogów lub swych Wiernych.


Tulsis jest jedną z niewielu samic w kulcie Selvetarma. W hierarchii Zakonu stoi jako druga po Arcykapłanie, jest także jego adiutantką. Obecnie pełni rolę dowódcy straży Matrony.
Tulsis znana jest z bycia fanatyczną wyznawczynią swego Boga, znawczynią doktryny Zakonu oraz bezwzględną maszyną do zabijania. Jej ulubioną bronią są dwa jednoręczne miecze.
Tulsis jest też bardzo efektywną mistrzynią tortur.
Kapłanka jest wysoką, piękną, dobrze zbudowaną samicą, nie obnosi się z tym jednak. Nie stroi się i raczej zasłania swe kształty. Zawsze wygląda jednak schludnie do bólu, niczym posąg. Jej preferencje seksualne nie są powszechnie znane. Nigdy publicznie nie okazuje zainteresowania cielesnościa.

Cytat:
Panie Mój, oto jestem, Twoja sługa, wytopiona w ogniu gniewu, ukuta na kowadle pożądania, hartowana w nienawiści, ostrzona lojalnością, oprawiona skórą i kośćmi Twoich wrogów. Jestem ostrzem i ostrze jest mną. Pozwól mi sobie służyć, Panie Mój. Pozwól mi być Twym orężem, posłusznym i bezbłędnym.
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks

Ostatnio edytowane przez F.leja : 11-10-2014 o 00:43.
F.leja jest offline