Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2014, 01:24   #4
Balzamoon
 
Balzamoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Balzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputację
Klimat zapowiada się niesamowity, zaproszenie do współtworzenie świata zachęca do pomyślenia i postarania się. Jednak lubię raczej pomarańcze niż jabłka i wolałbym D&D 3.5 . W 4.0 nie grałem, jednak zapoznałem się z mechaniką (pobieżnie przyznaję) i nie zachwyciła mnie zbytnio. Jeżeli nie ma innej możliwości (tzn. zmiany na 3.5) to może coś się uda... sklecić. Raczej nie nazwałbym tego inaczej. Gdyby ktoś pytał dlaczego 4.0 nie zachwyca - znane z cRPG siłowe zbalansowanie wszystkich ras i profesji zabiło, przynajmniej w moim odczuciu, znaczną przyjemność z grania. Poza tym żeby jakiś niziołkowy złodziej mógł się równać z, dla przykładu, Elrykiem z Melnibone?
 
__________________
"Prawdziwy mężczyzna lubi dwie rzeczy – niebezpieczeństwo i zabawę, dlatego lubi kobiety, gdyż są najniebezpieczniejszą zabawą."
Fryderyk Nietzsche

Ostatnio edytowane przez Balzamoon : 10-10-2014 o 01:26.
Balzamoon jest offline