Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2014, 20:37   #36
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Fili roześmiał się. Po czym szepnął.

- O to się nie martwcie, jeszcze jakiś czas bee w wiosce i przypilnuję gagatka. Myślę, iż wspólnym działaniem uczynimy kowala znośnym dla ludzi.

Podobał się Filemu takie staruszki, kiedy była potrzeba wkraczały a wszyscy przed nimi drżeli.

- Matko Oro. Na szkicu tego miejsca widział jakieś domostwa letników. Skąd oni, wszak wioska mała a nie słyszałem aby były tu jakieś atrakcje? Walczyłem swego czasu jako modzi w grupie przeciw koboldom i wiem iż te pokraki rzadko samotnie występują. Jesteście zorientowani w sprawach wsi więc wiecie czy będzie wójt wstanie zapłacić za sto a może więcej koboldzich ogonów, oraz czy jest gotów do negocjacji , bo zapłata przy braku gotówki mogła by przyjąć inną formę. O tym jednak będę musiał porozmawiać jeszcze z towarzyszami.

Gdy otrzymał już odpowiedzi na nurtujące pytanie przypomniał sobie o kowalu.

- Wielebna czas zając się naszym gagatkiem Kowalem.

Po tych słowach skiną dłonią na kowala aby się zbliżył.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline