Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2014, 20:57   #22
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Tutaj właśnie chciałbym widzieć napis "Tura 2" :)

Jeśli nic mi nie przeszkodzi, dziś jeszcze pojawi się post tury 2. Po pierwszej turze mam kilka przemyśleń:

1) Nie do końca wiem, jak powinienem urządzić zdobywanie technologii. Prawdopodobnie jednak wycofam mozliwość samodzielnego wybierania ich, na rzecz ewentualnej sugestii w kierunku MG. Tj. Ulliari szukają pomysłu na budowę lepszych domostw, zaś mG zastanawia się, czy da im to wynaleźć wcześniej, czy też poczeka. System turowy zostałby zachowany, tylko, że ukryty.

2) Zauważyłem, że Fiath uzupełnił swój przegląd danych o liczbe wojsk. Nie jest to co prawda obligatoryjne, ale jeżeli zechcecie ulżyć nieco swemu MG, będę bardzo wdzięczny za samodzielne uzupełnianie przeglądów, przynajmniej w jakimś stopniu.

3) Ostatecznie wolałbym jednak, abyście wpisywali numer tury do TYTUŁU posta, wielki napis "Tura 2" zamieszczał będę ja .

I żywię głęboką nadzieję, że utrzymamy to dobre tempo, przynajmniej przez jakiś czas .
 
MrKroffin jest offline