Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2014, 22:28   #109
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Nico poprawiła karabinek na pasie i wyszła z baru. Po chwili usłyszała za sobą biegnącego człowieka, odwróciła się kładąc kciuk na selektorze diemaco, nie było potrzeby zbliżający się jak najbardziej zaliczał się do ludzi.
- Hej, słyszałem, że idziesz w okolice kościoła - wydyszał, gdy dobiegł do dziewczyny - Po wczorajszej akcji, lepiej nie chodzić samemu. - uśmiechnął się kontynuując
- John jestem, wczoraj mieliśmy dość nieprzyjemne dla mnie nieporozumienie
Nicolette skineła głową i uwolniła dłoń od karabinka pozwalając mu zawisnąć na pasie
-Nicolette, ano wczorajszy dzień zaczął się bardzo ciekawie a później sytuacja tylko nabierała rumieńców… No hard feelings?
- Co powiedziałem na temat Sandersa podtrzymuję odpowiedział John ściskając wyciągniętą rękę -ale nie ma sensu się nad tym rozwodzić. Co tu się w ogóle stało? Co to za najazd dzikusów? Wiesz dlaczego się tak nagle wycofały?
-mam tylko cichą nadzieję że dlatego że ponieśli znaczne straty ale cholera ich wie. Nie wiem, w sumie znam go od wczoraj więc raczej za wcześnie na wyrobienie sobie opinii, ale wydaje się być w porządku. No i uratował mój tyłek to zawsze duży plus.
- Wydawało mi się, że przyjechaliście razem - zdziwił się John - Co Cię zatem sprowadza w te strony?
-robota-westchnęła Nico. - jestem przepatrywaczką i słyszałam o wyprawie w ruiny A co sprowadza tu Ciebie?
- Wyprawie w ruiny? To ciekawe, nie słyszałem o tym. Ja poszukuję starego przyjaciela. Wybierał się w te okolice i dawno się nie odzywał. Opowiesz mi o tej wyprawie?
Nico nie czuła się zbytnio zadowolona z rozmawiania o swoich sprawach z obcym ale nie miała pomysłu jak zmienić temat
-robota związana ze schronem, dlatego szukam tego dużego mutanta, co o nim sądzisz?
- Schronem? Słyszałem, że został już zdobyty jakiś czas temu.
Odnośnie tego mutanta, to jestem ostatnią osobą, która powinna ich osądzać, ale nie podoba mi się, że takie dziwactwo chodzi wśród porządnych ludzi.

Nico zamyśliła się
-W sumie nie wiem co o nim myśleć, nie mamy takich na północy, ale chyba wszystkie mutanty to dzieło Molocha więc lepiej mu patrzeć na ręce. No wygląda na to że dochodzimy, jeśli się nie mylę to wieża kościoła
 
Leminkainen jest offline