Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2014, 12:19   #49
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Ciemna masa stali pochyliła się do Spectera płynnym ruchem, tak że widział teraz bliska tlące się czerwienią kontrolki i matowy odblask świetlówek na węglowych krzywiznach pancerza. Tym razem zza hełmu popłynął cichy, spokojny szept:

- To nie taka wielka szkoda, sir. Słyszałem, że macie specjalistów, którzy potrafią wydusić nawet orgazm z umarłych. Choć doradzałabym wyjątkową ostrożność w zgłębianiu tematu. To była wyjątkowa... kobieta. - dodał i wyprostował się znów, odpowiadając na ostatnie pytanie agenta pełnym głosem - Osiem lat i siedem miesięcy, sir. Od czterech lat w policji, od roku w tej jednostce. Wcześniej byłem w wojskowych oddziałach specjalnych. Pełna dokumentacja mojej służby znajduje się w w archiwach kadr, sir. Jest bez problemu dostępna, jeśli ktoś ma odpowiednie uprawnienia, sir. - gdyby cyborg miał twarz, teraz na pewno wykwitłby na niej złośliwy uśmieszek.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 13-10-2014 o 12:23.
Autumm jest offline