Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2007, 22:50   #15
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
- Armia…- zaśmiał się w głos Eik – módlcie się żebyśmy jej nie spotkali, może natrafiliśmy tylko na oddział wroga, oby tak było. Myślałem, że będzie was więcej, ale widzę, że waszemu dowódcy nie zależy na waszym życiu. Walczyliście kiedyś z magami? - spojrzał po zaskoczonych minach strażników - nie? To może zaraz będziecie mieli okazję. Był z nimi jakiś mag, może nawet kilku. Zaatakowali nas magią, nie wiem czy świadomie czy nie, ale znaleźliśmy się w polu jej działania. To był jakiś dźwiękowy czar, prawie nas ogłuszył na dobre, a Ingrid aż krew poleciała z uszu. Zobaczcie sami – kiwnął głową w jej stronę - Jak się czujesz Ingrid? Może zostań tutaj, potrzebujesz opieki medyka.

Po chwili odezwał się znów do wyglądającego znajomo strażnika – Wyglądasz mi jakoś znajomo, nie służyłeś przypadkiem u Bamhauera, albo u Mitzera?
 
Lorn jest offline