Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2014, 15:00   #51
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Milczenie. SWAT'owiec wyciągnął różaniec i na powrót zaczął przekładać drewniane paciorki. Kiedy wydawało się, że już nic nie powie, a Marie wykonała gest, jakby zamierzała poprosić agenta o wyjście, zza czarnej maski znów popłynęły stonowane słowa:

- Eliminowałem wiele osób. Szaleńców, psychopatów, przypadkowe ofiary niekorzystnych okoliczności... Morderców bez sumienia i etyki albo po prostu tych, którzy tylko wykonywali swoją pracę... po niewłaściwej stronie. Ocena behawioralna przeciwnika to podstawa każdej decyzji o naciśnięciu spustu. Moje programy potrafią rozpoznać większość motywacji; emocje są proste. I to one rządzą ludźmi, nie na odwrót. - podniósł palec i przyłożył go do boku kanciastej głowy - Czasem jednak świadomość potrafi wyzwolić się z tej nieprzewidywalnej tyranii i sama wybrać drogę. Ktoś, kto posiada tak silną wolę i wewnętrzną spójność, nie zdarza się często. To statystka, sir. I tylko to miałem na myśli.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline