Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2014, 17:30   #52
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Specter zaintrygował się słowami tajemniczego przesłuchiwanego. Założył ręce na piersi, by przetrawić krótki wywód filozoficzny. Gość mówił tak spokojnie, szła od niego wyczuwalna aura inna od tej należącej do zwykłego człowieka. Może za sprawą duchowości lub po prostu implantów facet stał na szczeblu ewolucji nieco wyżej niż większość osób. Czy ja działam za emocjonalnie? Na pewno, ale przynajmniej nie zachowuje się jak Hannibal Lecter, zastanawiał się Specter.

Nie wiedział ile zdradzać. Junior mówił iż Cindy była tylko marionetką. Postanowił zadziałać dywersyjnie.

-Tak, zabicie takiej liczby kobiet świadczy o niezwykłej ponadprzeciętności.- nie czekając na odpowiedź wstał i wyciągnął rękę do faceta, ciekaw jego dotyku- Dziękuje za rozmowę, panie...?

Kiedy uścisną sobie dłonie, chciał spytać go o jedną rzecz.

-Jakie według Ciebie emocje rządzą mną? Jestem bardzo ciekaw twojego programu. Słyszałem o takich cackach, ale nigdy bardzo w nie nie wierzyłem.
 
Pinn jest offline