Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2014, 18:53   #54
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Numer 44 zrobił na Specterze wrażenie, to nie pozostawiało wątpliwości. Siadł w biurze Marie i głęboko się zamyślił, po czym odpowiedział nie do końca pewnie.

-Ciężko mi wydać jednoznaczną opinię. On był kiedyś normalnym człowiekiem czy... no wiesz, zrobili go od początku na kogoś mającego udawać człowieka?- Ted rzekł z lekkim zawstydzeniem po czym stwierdził- Na pewno 44 jest intrygujący. Maszyna lub człowiek, nigdy nie spotkałem tak oryginalnej osoby. Ten różaniec i spokój w jego głosie. Powinien zostać jakimś kaznodzieją. Takim który oczyszcza przestępców w ogniu sprawiedliwości.

Specter zaśmiał się dla rozluźnienia atmosfery, czekając na reakcję Marie. Miał nadzieję, że kobieta go nie zbeszta i nie wyrzuci.

-Oby tylko żołnierze przyszłości zostawili trochę miejsca dla zwykłych worków mięsa. Dobra Marie, mam jeszcze trochę spraw do załatwienia. Dzięki za pomoc i mam nadzieję, że nie przysporzyłem Ci kłopotów.

Agent wstał i kierował się do wyjścia. Czas leciał a on powoli zaczynał marzyć o ciepłej kołderce.
 
Pinn jest offline