Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2014, 23:05   #23
adrianno1000
 
Reputacja: 1 adrianno1000 jest godny podziwuadrianno1000 jest godny podziwuadrianno1000 jest godny podziwuadrianno1000 jest godny podziwuadrianno1000 jest godny podziwuadrianno1000 jest godny podziwuadrianno1000 jest godny podziwuadrianno1000 jest godny podziwuadrianno1000 jest godny podziwuadrianno1000 jest godny podziwuadrianno1000 jest godny podziwu
Ja gram ZAWSZE ale to ZAWSZE jakąś odmianą żołnierza z NJ. Przede wzystkim ja wymyśliłem dla mistrza gry taki specyficzny sposób tworzenia postaci.
-Postać musi być młoda (max 25 lat)
-Postacie zaczynają z 6 punktami w każdym atrybucie + 4 do rozdysponowania punkty
-20 punktów umiejętności (umiejętności muszą się zgadzać z pochodzeniem)
- wybierasz pochodzenie, ale zamiast cechy masz 5p atutu (o tym później)
-Rozdysponowujesz atuty, same atuty polegają na tym że albo wydajesz je na znajomości poza wojskiem, zwiększenie atrybutów początkowych albo znajomość kogoś z wysoko postanowionego w wojsku przez twoją rodzine. czyli to wygląda mniej więcej tak : za jeden punkt wykupisz a) 1 punkt atrybutu b) twój ojciec jest w dobrych stosunkach z porucznikiem (lepsze startowe eq, bezpieczniejszy przydział) C) Znasz inteligentnego i spostrzegawczego szczura z (miasto wybierasz po dostaniu przydziału)
-Odbywa się sesja szkolenia gdzie gracz wybiera do czego się przykłada a do czego nie (co skutkuje profesją i statami)
- w zależności od umiejętności i atrybutów (oraz sesji) mistrz razem z graczem wybierają profesje związaną z wojskiem (co skutkuje eq, przydziałem oraz cechą profesji)
 
adrianno1000 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem