Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2007, 10:14   #14
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
- Witaj Herakliuszu- ukłonił się Japończyk, po czym występując dwa kroki w przód, wyciągnął zza pasa miecz wraz z Saya i trzymając go na wierzchach dłoni rzekł:
- Jestem Bushi Mitsusaburo syn Tojihiro. Jestem Kapralem korpusu zmechanizowanego zjednoczonych sił Posterunku, a także członkiem 1. niezależnej brygady zmechanizowanej. Jak zapewne wiesz oznacza to, iż jestem Zabójcą Maszyn- zrobił krótką pauzę i spoglądając w oczy Autobota dodał ciszej:
- Walka zaczyna sie w sercu człowieka i w jego duszy biegnie linia frontu. Wierze, że mniejsza, mobilniejsza grupa wspierająca poczynania Posterunku ma większe szanse osiągnąć swój cel - eliminacja Molocha.-
Westchnął głęboko. Miecz zadrżał wraz z drżeniem rąk. W oczach mężczyzny zatlił się zdecydowany ognik: - Pożyczyłem Imię od mych przodków i na ich dusze przysięgałem, iż zrobię wszystko by zniszczyć to co przekreśliło spokojny żywot mej rodziny, jak i milionów innych zwykłych rodzin. Z radością oddam życie jeśli tylko znów maszyny będą służyć dobru ludzkości, zamiast ją masakrować.- Zdecydowanym ruchem wysunął nieznacznie ostrze z naoliwionej pochwy i ukłoniwszy się dodał:
- Mój miecz będzie walczył dla Ciebie - rozporządzaj mym życiem.-
Trzasnął Tsubą o Saya i cofnął się o dwa kroki. Dopiero po tym wyprostował się i czekał w ciszy na słowa, które miały paść...
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline